OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 19.06.2022.

XII NIEDZIELA ZWYKŁA

19.06.2022.

  1. Dziękujemy raz jeszcze wszystkim za godne przeżycie procesji Bożego Ciała, za liczne uczestnictwo i godne świadectwo wiary.
  2. Przypominamy, że nabożeństwo czerwcowe jest odprawiane po Mszy św. wieczornej, a w niedzielę o godz. 17.30.
  3. Przez cały tydzień oktawy Bożego Ciała podczas wieczornych Eucharystii dziękujemy naszemu Panu za dar Jego Ciała i Krwi.
  4. We czwartek – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, będzie to jednocześnie zakończenie oktawy Bożego Ciała. Tradycyjnie w tym dniu podczas wieczornej Mszy św. błogosławić będziemy wianki.
  5. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – w tym dniu za odmówienie publiczne Aktu wynagrodzenia można uzyskać odpust zupełny (uczynimy to podczas nabożeństwa czerwcowego); W tym dniu można także spożywać potrawy mięsne.
  6. Serdecznie podziękowania wszystkim, wspierającym naszą Wspólnotę modlitwą i ofiarą. Jesteśmy naszym Parafianom i Dobrodziejom bardzo wdzięczni i zapewniamy o modlitewnej pamięci.
  7. W ostatnim czasie odeszli od nas do wieczności: Śp. Elżbieta Piekarska, Śp. Grażyna Kocięcka, Śp. Izabela Pietrzal. Wieczny odpoczynek racz Zmarłym dać Panie….