OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 20.02.2022.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

SIÓDMA NIEDZIELA ZWYKŁA

20.02.2022.

  1. W dniu dzisiejszym po Mszy św. przed kościołem przeprowadzana jest zbiórka na pomoc dla Gabrysi, która choruje na rdzeniowy zanik mięśni. Nasze wsparcie może Jej pomóc na samodzielne życie. Wszystkim wspierającym i włączającym się w akcję „Pomoc dla Gabrysi” składamy serdeczne Bóg zapłać. Bliższe informacje znajdują się w gablocie ogłoszeń.
  2. Zapraszamy dzieci do udziału w Biblijnej Akademii Najmłodszych. Testy z pytaniami do dzisiejszej Ewangelii są do odebrania przy wyjściu z zakrystii.
  3. Wszystkich zainteresowanych poznawaniem Pisma Świętego zapraszamy na Spotkania Biblijne. Spotkania mają charakter otwarty. Najbliższe spotkanie odbędzie się w środę 23 lutego o godz. 18.45. Serdecznie zapraszamy!
  4. Nasi parafianie wraz z Biurem Podróży Word Travel, organizują w dniach od 1 do 3 kwietnia 2022 roku pielgrzymkę „Podlasie – szlak kultur i religii”. Chętni mogą otrzymać program pielgrzymki wraz z telefonem kontaktowym w zakrystii.
  5. Przypominamy o obowiązku używania maseczek i o zachowywaniu odpowiedniego dystansie miedzy sobą. Pamiętajmy o modlitwie za chorych, a także o tych, którzy wspierają Ich w doświadczeniu choroby.
  6. Serdecznie podziękowania wszystkim, wspierającym naszą Wspólnotę modlitwą i ofiarą. Jesteśmy naszym Parafianom i Dobrodziejom za to bardzo wdzięczni i zapewniamy o modlitewnej pamięci.
  7. W ostatnim czasie odeszli od nas do wieczności: Śp. Krzysztof Dziwota. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie….